دانلود فیلم we are your friends

دانلود فیلم we are your friends با زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم we are your friends 2015

نسخه ها : زیرنویس فارسی چسبیده – زیرنویس جدا

درباره فیلم we are your friends :

بودجه فیلم : $2,000,000

زمان فیلم : ۱ ساعت . ۳۶ دقیقه

داستان فیلم we are your friends :

کول یک دی جی مشتاق است که روزهای خود را با نقشه های بازی در کنار دوستان دوران کودکی و شب های خود را صرف کار در یک آهنگ می کند که دنیا را به آتش می کشد. همه اینها وقتی او با یک دی جی بزرگتر جذاب ، اما آسیب دیده به نام جیمز روبرو می شود ، که او را زیر بال خود می گیرد ، تغییر می کند. با این حال ، وقتی کول عاشق دوست دختر خیلی جوان جیمز ، سوفی ، می شود ، اوضاع پیچیده می شود. با شدت گرفتن روابط ممنوع کول و گره گشایی از دوستی ها ، او باید بین عشق ، وفاداری و آینده ای که مقصدش است انتخاب کند.

دانلود فیلم ما دوستان شما هستیم

تحلیل فیلم :

من امروز بعد از ظهر فیلم را دیدم. من که طرفدار ژانر و سبک زندگی پیرامون آن بودم ، می دانستم چه انتظاری داشته باشم. یک فیلم مهمانی “مهمانی” با یک داستان جالب و صحنه های لذت بخش. متاسفانه ، آن را تحویل نمی دهد. احساس می کنم کل فیلم با سرعت 100 مایل در ساعت در حال انجام است ، اطمینان از اینکه عمق داستان حداقل است. من تئاتر را خالی ترک کردم و گویی داستان واقعاً روی من تاثیری نگذاشته یا من را به فکر فرو برد. همانطور که در بررسی قبلی خواندم ، بسیار سطحی بود. در پایان روز ، این فقط چیزی است که می خواهید با یک گال ببینید تا مدتی بکشد. من استانداردهای پایینی برای فیلم داشتم اما با این وجود هنوز هم توانست مرا ناامید کند.

لینک های دانلود دانلود فیلم we are your friends

عنوان تاریخ انتشار

دانلود فیلم We Are Your Friends 2015 + زیرنویس

دانلود فیلم We Are Your Friends 2015 زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود برنامه اندروید

لینک های دانلود قسمت ۷ سریال قورباغه

دانلود قسمت پنجم 5 سریال ملکه گدایان

دانلود فیلم مارموز با لینک مستقیم

دانلود سریال گودال قسمت 117 زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود قسمت 9 سریال او هرگز نخواهد فهمید زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود سریال Lucifer

دانلود قسمت 19 سریال کره ای آقای ملکه Mr Queen

فیلم ,friends ,are ,your ,we ,، ,your friends ,we are ,are your ,فیلم we ,دانلود فیلم ,زیرنویس فارسی چسبیده ,زیرنویس چسبیده  دانلود ,بدون سانسور  دانلود

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم و سریال قصر خیال خبر فوق العاده روزنوشته های کارمند مجرد نمایندگی بوش Ž نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. zero easywordpress